Začátek letní školy

23. července 2018 v 17:03 | jsemucitelka |  Z deníku začínající učitelky
Na tuhle letní školu jsem se opravdu těšila. S tímto týmem nepracuji poprvé, tudíž jsem věděla, že mě nezklamou a určitě to bude velmi inspirativní. Ovšem, že až tolik?! To jsem netušila. Celý ten blok byl zaměřen hlavně na osobnostní rozvoj sebe sama, což mě pak vlastně překvapilo, protože jsem z jara zapomněla propozice, když jsem se od centra čtenářské gramotnosti hlásila, že v létě čas mám. První den po příjezdu jsem hrozně ráda viděla některé lidi, s nimiž jsem si užila stáž na Maltě.

První blok byl zaměřen týmové spolupráci. Různě jsme se poznávali a na sympatickém lektorovi bylo vidět, že ví přesně, o čem mluví, je kreativní a zajímavý. Na závěr toho všeho jsme si i zaběhali, protože jsme v týmech mapovali terén a v něm hledali tvz. pexeso. Užila jsem si ten první den po příjezdu na maximum. Poznávala jsem sama sebe, ale i druhé.
Napište o sobě 3 věty z nichž jedna bude lež, připněte na záda a nechte ostatní, aby tu lež odhalili.

Jsem neskutečný cíťa, plačka...
Jsem člověk, který si neumí zorganizovat čas.
Jsem ukecaný extrovert, který chce stíhat všechno.
Co je lež?

Většina čárkovala 1. a 2. možnost - vyrovnaný počet.
Lež byla dvojka. (Byla jsem zpětně ráda, že jsem upozornila na svoji blbou vlastnost u všeho brečet, protože další bloky byly tak citově náročné, že jsem měla fakt dost....)

Večer jsme společně nasáli atmosféru vinného sklípku s degustací i přednáškou. Spát jsem šla nad ránem, protože jsem si pak s panem psychologem a koordinátorem vydržela bavit do pěti ráno.

Fotka uživatele Z deníku začínající učitelky.:-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama